Sport łączy ludzi , a my wiedzieliśmy to od dawna. Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć na Maracanie w Sochaczewie i oglądać mecz pomiędzy mistrzem Polski w Rugby „Orkanem Sochaczew” i Vice mistrzem  „Ogniwem Sopot”. Pojawiliśmy się tam dla Antosia, aby wesprzeć go w walce z chorobą i jak najszybciej uzbierać pieniądze na operację jego serca.

Jako fundacja „Wszyscy Razem „ Chcemy bardzo podziękować zarządowi Orkana  z Prezesem Robertem Małolepszym na czele za umożliwienie Nam zbiórki na Waszym stadionie. Dziękujemy również kibicom, bo to dzięki Wam zbiórka Antosia powiększyła się o 1240,97zł .

Oczywiście gratulujemy zawodnikom Orkana zwycięstwa,  nieustępliwości i walki do samego końca.  Pokazaliście świetny męski i twardy sport w bardzo kulturalnym wydaniu.  Cieszymy się,  że mogliśmy być częścią Waszej drużyny w meczu na szczycie Polskiej ekstraligi.

„Grać na całego i walczyć do upadłego „ . Takie motto towarzyszyło Wam podczas gry i towarzyszy Nam w walce o jak najszybsze zebranie środków na operację Antka w USA.

Mamy nadzieję,  że częściej będziemy mogli świętować Wasze zwycięstwa 🏈

Tylko „Wszyscy Razem” jesteśmy w stanie osiągnąć Cel.

 

poprzedni wpis
wszystkie wpisy