Prime MMA 7

ID: 1325

obserwuj

opis

W związku z nadchodzącą gala Prime MMA 7 postanowilimy przyłączyć się do pomocy. Założona zbiórka ma na celu pomoc dzieciom chorym na mukowiscydozę oraz dzieci nowotworowe. Często leczenie oraz operacje wykraczają poza zasięgi finansowe rodziców, którzy często prócz choroby swoich pociech muszą mierzyć się z problemami finansowymi oraz dodatkowymi kosztami leczenia bądź operacji. Mamy nadzieję że za środki zgromadzone na zbiórce będziemy mogli pomóc w jak największej liczbie najbardziej pilnych przypadków leczenia nowotworowego, rehabilitacji oraz najpotrzebniejszego sprzęt medycznego. Wierzymy w dobroć waszych serc i pamiętajmy że dobro zawsze wraca w tych najmniej spodziewanych momentach. Wiec ręce na pokład i “wszyscy razem” pomagajmy.

Wpłaty

Wszyscy Razem dokonaliśmy 0 wpłat