Rehabilitacja neurologiczna i powrót do zdrowia

ID: 1280

obserwuj

opis

Najtrudniejsze momenty w naszym życiu często przychodzą niespodziewanie. Tak było również w przypadku mojego taty.
Tragedia zaczeła się 30.10 nasz kochany ojciec i dziadek doznał udaru lewej półkuli mózgu.
Marian bo tak ma na imię, prócz udaru cierpi na szereg chorób:
-choroba niedokrwienna serca CCSII/III
-cukrzyca typu 2
-zaawansowana miażdżyca
Po udarze doszło do paraliżu prawej części ciała i zaawansowanej afazji. Nie jest w stanie nic mówić i ma problemy z przełykaniem.
Lekarze twierdzą , ze w ciągu 14 dni od udaru, który się dokonał NATYCHMIAST musi zacząć INTENSYWNĄ REHABILITACJĘ NEUROLOGICZNĄ. Dostał skierowanie na rehabilitacje z dopiskiem pilne i tu otrzymaliśmy kolejny cios…
Zderzyliśmy się z murem bo obdzwoniliśmy wszystkie możliwe miejsca w całej Małopolsce i dosłownie żadna placówka nie ma miejsca lub nie chce go przyjąć!
Każdy mu współczuje, wszyscy lekarze mówią, że konieczna jest rehabilitacja w trybie natychmiastowym. Natomiast każda placówka medyczna z oddziałem rehabilitacji odmawia przyjęcia przez znaczącą niewydolność serca i choroby współistniejące.
Dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi o dobrych sercach o pomoc w ratowaniu naszego Dziadka, Ojca i wspaniałego człowieka by mógł żyć jak najdłużej i w pełni zdrowia. Wiemy że ludzie są pełni dobra a „Wszyscy Razem” jeszcze będziemy się śmiać wspólnie z naszym ukochanym razem w domu.

Wpłaty

Wszyscy Razem dokonaliśmy 0 wpłat