All Together Squad

Miło nam poinformować, że po bardzo długim czasie i wielu ciężkich rozmowach udało nam się stworzyć projekt jakiego świat jeszcze nie widział. W dniu dzisiejszym oficjalnie informujemy o tym iż projekt ” All Together Squad” właśnie wystartował.

Zapytacie co to za projekt i czym się wyróżnia? Już tłumaczymy.

Do projektu weszły osoby mocno zwiaząne z światem Freak Fightu oraz osoby medialne. Jedyny taki projekt który zrzesza świat medialny do pomocy tym którzy jej potrzebują. Fundacja wychodzi na przeciw i wspólnie realizujemy walkę którą toczą osoby ciężko chore.

Podczas projektu otwierane są panele bezpośrednio dla waszych idioli a wraz z nimi wspólnie będziemy wam pokazywać jak pomagamy.

W samym zamyśle i wstepnych ustaleniach z środków zgromadzonych będziemy realizować jak najcięższe przypadki i te które potrzebuja natychmiastowego wsparcia w ratowaniu życia. Natomiast to nie wszystko.

Kolejnym krokiem jest wsparcie i remonty szpitali, zakup sprzętu medycznego, budowa kompleksu rehabilitacyjnego dla dzieci i wiele innych.

Wiemy że wspólnie możemy zdziałać cuda i nasi Bohaterowie którzy włączają się w tą walke pokazują że każdy ma wielkie serce i “WSZYSCY RAZEM” jesteśmy w stanie przenosić góry.

Wiecej o projekcie możecie znaleźć u swoich idioli na social mediach oraz na kanale YouTube który lada moment startuje. Wszystkie ręce na pokład i startujemy !

poprzedni wpis
wszystkie wpisy