Zaczynamy!

Niezmiernie miło nam ogłosić, że Fundacja Wszyscy Razem rozpoczyna swoją działalność!
Przed nami wiele pracy, ale przecież dzięki niej wszystko to, co dobre, staje się jeszcze lepsze. A co może być wspanialszego od pomocy innym? To właśnie ta myśl sprawiła, że postawiliśmy sobie za cel pomoc tym, którzy nie są w stanie walczyć w pojedynkę. Ta idea towarzyszy nam już od momentu zrodzenia się pomysłu, aby wspólnymi siłami stworzyć fundację. Daje ona nam siłę, by wspierać tych, którzy zmagają się z trudami choroby. Z własnych doświadczeń wiemy, jak wielkim trudem jest walka o zdrowie, dlatego naszym jedynym celem jest toczyć bój aż do zwycięstwa, by dać szansę na radość z życia tym, którzy mierzą się z cierpieniem.
Lecz do wygranej potrzebujemy także Twojej pomocy! Nikt nie jest w stanie zrobić wszystkiego sam, dlatego, by czynić dobro, musimy działać Wszyscy Razem. Już wkrótce na naszej stronie, Facebooku oraz Instagramie zaczniemy działalność, w której będziemy Cię potrzebować, więc zapraszamy do sprawdzenia naszych profili w social media oraz obserwowania naszej strony.

wszystkie wpisy